Benzema apo Morata? Zidane zbulon të preferuarin
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, është shprehur se ka thënë se nuk ka një debat për Moratan e Benzeman, duke shtuar se dy sulmuesit do të kenë minuta të mjaftueshëm përgjatë sezonit.

“Unë vazhdimisht foli me të, ai është i rëndësishëm për ne. Ajo çfarë i them atij është se kemi një sezon të gjatë para vetës dhe do të ketë minuta për të gjithë, ai do të jetë pjesë e sukseseve të këtij ekipi. Do të shohim nesër nëse ai luan. Nuk ka debat Morata apo Benzema, për mua dytë janë të rëndësishëm”, ka deklaruar Zidane. /Albeu.com/
Shtuar më 22/10/2016, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori