Benzema i bindur: Ky është viti im
Me Carlo Ancelottin në pankinë Karim Benzema po shënon me një vazhdimësi impresionuese. Francezi tashmë ka rifituar edhe zemrën e tifozëve të vështirë, siç janë ata të Real Madrid.

"Të jap maksimumin dhe të fitoj gjithçka ka qënë gjithmonë objektivi im. Sigurisht që me Ancelottin po shkon mirë sepse kemi më shumë kontroll loje". Fërshëllimat e Bernabeut kanë qënë të rëndë për mua por me ndihmën e Zidane ka patur një rol kyç në rritjen time. Sot jam shumë i lumtur dhe mendoj se ky do të jetë viti im", ka thënë Karim Benzema për "Marca.com". /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2014, ora 13:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori