Benzema i kërkon Francës ta lejojë të luaj për një kombëtare tjetër
Sulmuesi i Real Madridit i është përgjigjur komenteve të Presidentit të Federatës së Francës, Noel le Graet i cili ka konfirmuar se Benzema nuk ka vend te Franca.

Andaj Benzema ka kërkuar që ta lirojnë që të luaj për një skuadër tjetër.

"Dije se unë dhe vetëm unë do të jem vetëm ai që vendos kur karriera ime ndërkombëtare do të marrë fund, nëse mendoni se unë kam mbaruar, më lini të luaj për një vend për të cilin kam të drejtë të luaj dhe do ta shohim", tha Benzema.
Shtuar më 16/11/2019, ora 22:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori