E FUNDIT/ Derbi mbyllet ne paqe, Atl Madrid dhe Reali ndajnë pikët (VIDEO)
Benzema lëshon disa fjalë të ashpra për tifozët
Sulmuesi i skuadrës së Real Madrid, Karim Benzema zhvilloi një paraqitje shumë të mirë mbrëmë nda Viktoria Plzen. Pas ndeshjes ai heshti kritikët me deklaratën e tij.

“Kur shkoj në fushë, nuk dua vetëm të shënoj gola, por të jap asiste, të luaj…, çfarë bën një sulmues. Gjithmonë ndodh e njëjta gjë, por unë luaj futboll për të bërë histori dhe ndonjëherë njerëzit nuk e kuptojnë atë që bëj në fushë.

Por, kjo nuk më shqetëson, sepse jam 30 vjeç, kam fëmijë dhe nuk mendoj për këto gjëra”, tha Benzema. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 14:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori