Benzema nuk do të largohet nga Reali
Karim Benzema
Sipas të përditshmes spanjolle AS, sulmuesi i Realit të Madridit nuk do të lasrgohet nga kryeqyteti spanjoll në funsd të sezonit dhe ky konfermim vjen nga agjenti i tij i cili është shprehur se Benzema do të qëndrojë tek Reali.

Ky komunikim është publikuar edhe nga shtypi anglez i cili bën të ditur të njëjtën gjë. Benzema kërkohej nga Arsenal dhe sipas zvrave më të fundit të merkatos ai mund të largohej por kjo gjë nuk është e mundur. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2011, ora 17:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori