Benzema nuk largohet nga Reali
Pëlqej
Karim Benzema
Sulmuesi i Realit të Madridit, Karim Benzema, e ka të ardhmen e tij në Bernabeu. Këto kanë qënë fjalët e agjentit të tij i cili këmbëngul se nuk ka asnjë marrëveshje tjetër mes lojtarit dhe ndonjë klubi tjetër. Është aluduar nga mediat italiane se francezi do të linte Realin për të kaluar tek Juventusi që në merkaton e Janarit. “Benzema nuk do të largohet nga Bernabeu dhe nuk do të shkojë as tek Milani dhe as tek Juventusi. Merkato e Janarit do edhe ca kohë të vijë por lojtari dëshiron të luajë për Realin e Madridit”, ka thënë agjenti I tij.(albeu.com)
Shtuar më 13/11/2010, ora 15:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori