Benzema shënon edhe golin e dytë personal (VIDEO)


Pëlqej
Real Madridi ka çuar shifrat 0-4 kundër APOEL-it në "Neo GSP Stadium"

Është pësëri ai, Karim Benzemashënon edhe golin e tij të dytë personal në këtë ndeshje.

Pjesa e parë ka përfunduar, dhe presim të dytën. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2017, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori