Ndiqni pamjet LIVE, mijëra studentë rrethojnë Kuvendin
Benzema tek Reali deri në 2019
Pëlqej
Karim Benzema dhe Real Madrid kanë vendosur që të shuajnë polemikat për largimin e francezit nga kampionët e europës, duke zgjatur kontratën deri në vitin 2019.

Benzema ishte lkidhur me një kalim të mundshëm tek Arsenali, dhe pasuesi i tij flitej të ishte Falcao. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2014, ora 19:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori