Benzema: Vitin e ardhshem ne Barcelona ose Madrid
Pëlqej
Albeu.com
Sulmuesi i Lyonit, Karim Benzema, ka zbuluar se planifikon qё sezonin e ardhshёm tё zhvendoset nё Spanjё, por ende nuk e din se nё cilin ekip.“E ardhmja ime? Do tё dёshiroja tё luaj nё Spanjё. Vitin e ardhshёm dua tё luaj nё Barcelona ose Real Madrid”, ka thёnё Benzema.

“Disa njerёz thonё se nuk mund tё luaj nё nivelin mё tё lartё. Kjo ёshtё qesharake. Unё kam ende shumё tё mёsoj dhe tё pёrparoj. Kam vetёm 20 vjet dhe punoj pa ndalё me qёllim qё tё pёrmirёsohem vazhdimisht”, ka shtuar francezi.
Shtuar më 04/11/2008, ora 18:31
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori