Berberi i Pogba i pakënaqur me stilin e flokëve të Ronaldos dhe Messit
Berberi i yjeve, Ahmed Alsanawi beson se duke e marrë parasysh famën dhe pasurin që e kanë si dy lojtarët më mirë në botë ata duhet të kenë stile të veqanta të flokëve.

Ai tha:" Do të më pëlqente bëjë flokët e Messit dhe Ronaldos".

"E tmerrshme, e tmerrshme! Asnjë mosrespektim i berberit të tyre por të kesh atë profil dhe të mos kesh një prerje flokësh të mirë është e bezdisshme", tha ai.

Eden Hazard , Benjamin Mendy dhe Gary Cahill janë disa nga emrat e tjerë që i prejnë flokët te Anasawi.

Dhe po ashtu ai u kërkua të udhëtojë në Rusi për ta rregulluar ekipin kombëtar të Francës.
Shtuar më 04/10/2019, ora 20:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori