Berberi ofron qethje falas për këdo që e mposht në videolojën FIFA (FOTO LAJM)

Një berber në Angli iu ka ofruar mundësinë klientëve të tij që të fitojnë qethje falasrast se arrijnë ta mposhtin në videolojënFifa 20”.

“CSF Barbering”, një berberhane për meshkuj, e vendosur në zemër të Nottinghamit, e ka vendosur në lokal një “Playstation 4” në mënyrë që klientët dhe berberët të luajnë me njëri-tjetrin.

Sidoqoftë, në rast të fitores së berberit, atëherë klienti duhet ta paguajë dyfishin e faturës së qethjes.
Shtuar më 13/10/2019, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori