E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Atalanta i mohon fitoren Milanit, Djalli ngec përsëri në kampionat (VIDEO)
Milani ka barazuar me rezultatin 2-2 kundër Atalantas në "San Siro", ndeshje e vlefshme për javën e 5 të Serie A.

Djemtë e Gattusos kalonin në avantazh që në minutën e 2' me anë të Gonzalo Higuain.

Por miqtë barazojnë në minutën e 54' me golin e Papu Gomez.

Skuadra nuk u dorëzua dhe gjeti përsëri golin e avantazhit në minutën e 61' me anë të Bonaventuras.

Atalanta surprizon Mialnin në minutën e 90+1' me golin e Emiljano Rigoni.

Kështu Atalanta merr një pikë me vlerë në "San Siro", duke i mohuar fitoren kuqezinjëve që renditen në vendin e 13 me 5 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2018, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori