Berisha dhe Gjimshiti e nisin ndeshjen nga fillimi, formacionet zyrtare: Atalanta - Milan
Atalanta dhe Milani do të luajnë sonte në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia", ndeshje e vlefshme për javën e 24 të Serie A.

Ertit Berisha dhe Berat Gjimshiti do të luajnë që nga fillimi për Atalntan.

Milan vjen në Bergamo për të marrë një rezultat pozitiv, që të ngjiten sa më lartë për të përfunduar në top-4.

Formacionet e skuadrave:

Atalanta XI: Berisha; Palomino, Gjimshiti, Toloi; Hateboer, Freuler, de Roon, Castagne; Ilicic, Gomez, Zapata.

Milan XI: Donnaruma; Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Bakayoko, Paqueta; Suso, Piatek, Calhanoglu. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori