Berisha kopjon golin me roveshatë të Ronaldos dhe dërgon ekipin e tij në gjysmëfinale (VIDEO)
Një gol i Besart Berishës në minutën e 89'-të të çerekfinales me Melburne Victory dhe Adelaides, bëriekipi i shqiptarit që përfaqëson Kosovën, të kalojë në turin tjetër të Ligës Australiane.

Deri në ato momente, sfida ishte në shifrat 1-1, por një roveshatë e Berishës brenda zonës, bëri që tifozët të çmenden, dhe ekipi i tij siguroi gjysmëfinalen.

Kështu Melbure ka kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Australisë. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2018, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori