Berisha shpallet lojtari i ndeshjes për Lazion ndaj Parmas (FOTO LAJM)

Pëlqej
Fillimi i aventurës tek Lazio këtë sezon nuk ishte ai i duhuri për shqiptarin Valon Berisha, i cili ka zgjedhur të përfaqësojë fanellën e Kosovës.

I ardhur nga Salzburgu, mesfushori pësoi një dëmtim që e la jashtë fushave për disa kohë.

Tashmë, ai është kthyer më i fortë se kurrë, dhe në ndeshjen e kësaj fundjave ndaj Parmës, ishte pikërisht Berisha.

“Shpejtësi dhe grintë në qendër të mesfushës. Berisha është lojtari i ndeshjes Parma-Lazio” – është ky postimi i klubit lacial në rrjetet sociale.
Shtuar më 23/10/2018, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori