Berisha starton nga fillimi, formacionet zyrtare: Marseille - Salzburg
Pëlqej
Marseille dhe Salzburg do të sfidojnë njëra-tjetrën sonte për gjysmëfinale e parë të UEFA Europa League.

Francezët janë favoritë për të fituar këtë ndeshje, por austriakët do të tentojnë të marrin një rezultat pozitiv.

Formacionet e skuadrave:

Marseille XI: Pele; Sarr, Rami, Luiz Gustavo, Amavi; Sanson, Lopez; Ocampos, Payet, Thauvin; Mitroglou

Salzburg XI: Walke; Ulmer, Caleta-Car, Ramalho, Lainer; Haidara, Samassekou, Wolf, Berisha; Hwang, Dabbur
Shtuar më 26/04/2018, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori