E FUNDIT/ Rama e refuzoi, Basha mbërrin në kohë në Presidencë, nis takimi me Metën
Berlusconi dhe Galliani të përfshirë në skandalin "Panama Papers"
Skandali i "Panama Papers" së fundmi ka zbuluar edhe disa emra të tjerë të njohur të sportit. Sigurisht se kur bëhet fjalë për shuma të mëdha parash aty është edhe emri i Silvio Berlusconit.

Bosi i Milanit ka fshehur miliona dollarë bashkë me Adriano Gallianin.

"L'Espresso" shkruan se dy drejtuesit e Milanit kanë fshehur shifra të mëdha parash ndër vite dhe se shpejti pritet të mësohet vlera e saktë e tyre.

Pjesë e këtij skandali është edhe ish bosi i Ferrarit, Flavio Briatore. Ruud Gullit dhe Van Gaal gjithashtu kanë fshehur para në "Panama Papers".
Shtuar më 14/04/2016, ora 14:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori