Berlusconi e dëshiron Kakan tek Milani
Kaka në Milan. Këtë e kërkon presidenti Berlusconi. Sipas mediave spanjolle, Milan po përgatitet të trokas në dyert e Real Madridit për ta sjell në San Siro ish lojtarin e Milanit gjatë merkatos dimëror.

Berlusconi tashmë ka dhënë dhënë urdhër që ti bëhet një ofertë serioze Realit për Kakan, dhe atë në një kohë sa më të shpejt.

Sipas mediave, Ariedo Braida ka qenë i pranishëm këtë të diel në Barcelonë në ndeshjen Espanyol - Real, i cili poashtu është interesuar edhe për Didac Villa.

Alarmi tek Milani është dhënë pas dështimeve në këtë fillim sezon dhe lëndimeve të shumta në skuadër. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2011, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori