Berlusconi-Galliani, drekë merkatoje në Milanello
Drekë merkatojeMilanello mes Silvio Berlusconit dhe Adriano Gallianit. Sipas asaj që shkruan "Milannews", presidenti dhe administratori i deleguar kuqezi kanë qënë në shoqërinë edhe të teknikut Filippo Inzaghi ku kanë folur për merkaton e janarit.

Raportohet se drejtuesit e Milanit kanë folur rreth futbollistëve që mund të afrohen dhe të largohen nga skuadra gjatë kësaj merkatoje. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2015, ora 17:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori