Berlusconi: Kam bërë tifo për Juventusin
Silvio Berlusconi është rikthyer të flasë përs1%ri në botën e futbollit.

Ish-presidenti i Milanit ka komentuar humbjen dramatike të Juventusit kundër Real Madrid. “Kam bërë tifo për Juventusin. Ata bën një lojë të madhe dhe treguan karakter”, ka thënë fillimisht Berlusconi.

“Do të ishte e jashtëzakonshme të bënin atë që bëri Roma por fati nuk ishte në anën e tyre.”, shprehet “kavalieri”.

Berlusconi nuk është me aktiv në jetën futbollistike, megjthëse ai ka këshilluar trajnerin e ekipit të tij të zemrës, Milanit, që të luajë më 2 sulmues. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2018, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori