Berlusconi merr vendimin për fatin e Milanit
Duket se më në fund Silvio Berlusconi ka marrë vendimin final për të ardhmen e Milanit. “Cavalieri” ka vendosur t’ia shesë skuadrën që financon prej 30 vitesh grupit kinez që kishte shfaqur interesim për të.

Drejtuesit e rinj flitet se do të shpenzojnë rreh 100 mln euro në qershor për të formuar ekipin e ri.

Objektivi kryesor mbetet Zlatan Ibrahimovic i cili tashmë ka zyrtarizuar largimin nga PSG, teksa në pankinë ka vetëm 2 emra, Unai Emery dhe Manuel Pellegrini.
Shtuar më 13/05/2016, ora 17:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori