Berlusconi në "Milanello" në pritje të Torres-it
Pëlqej
pritje të mësimit se si do të jetë e ardhmja e Fernando Tores, gjithmonë e më shumë pranë Milanit (vijon takimi mes agjentëve të spanjollit dhe Chelseat), presidenti i kuqezinjëve Silvio Berlusconi ka vizituar mesditën e sotme skuadrën në Milanello.

Numri një i "Djallit" zbriti me helikopterin e tij në qëndrën stërvitore ku u takua fillimisht me teknikun Filippo Inzaghi dhe më pas me të gjithë skuadrën vetëm dy ditë para debutimit në kampionat kundër Lazios në "San Siro".
Shtuar më 29/08/2014, ora 16:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori