Berlusconi: Nuk do ta shes Milanin
Albeu.com
Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, ka mohuar spekulimet se klubi i tij do t’u shitet disa biznesmenëve izraelitë. “Këto janë vetëm thashetheme, nuk ka asgjë të vërtetë në to”, ka thënë Berlusconi në një intervistë me Ansa.it.
Presidenti i Rossonerëve, ka thënë se ai nuk di asgjë në lidhje me mundësinë e transferimit të Andrea Pirlos te Chelsea, dhe po ashtu është shprehur i painformuar për interesimin e Milanit për sulmuesin e Real Madridit, Klaas-Jan Huntelaar.
Shtuar më 02/08/2009, ora 06:15
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori