Bernardeschi merr numrin 10 te Italia
Ylli i Juventusit Federico Bernadechi ka marrë numrin 10 te Kombëtarja e italisë.

Në fakt numrin 10 mbi shpinë e mban Lorezno Insigne, por ylli i Napolit është i dëmtuar dhe nuk është grumbulluar nga Mancini për ndeshjen e sotme kundër Finlandës e cila starton në orën 20:45 në stadiumin Daci Arena.

Mancini në konferencë për shtyp dje tha: "Ka një aromë të veçantë dhe zakonisht lojtarët më të fortë mbajnë numrin 10". /albeu.com/
Shtuar më 23/03/2019, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori