Bes Cota feston 48-vjetorin, klubi i Sopotit përgatit diçka "speciale" për të (FOTO LAJM)

Bes Cota sot ka festuar 48-vjetorin e tij të lindjes, dhe klubi i tij i dashur nuk ka ndenjur duke ja bërë ditën edhe më të bukur se sa mendonte ai vet, shkruan Albeu.com.


Njeriu që ka dhënë gjithçka për këtë klub ka qen prezent sot duke festuar me lojtarët dhe me stafin, ku klubi i Sopotit i kishte përgatitur një tortë të bukur në formë bluze futbolli ku shkruhej "Çota 6 Sopoti". /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2017, ora 23:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori