Besart Berisha përleshet me portierin serb (VIDEO)
Besart Berisha po jo vetëm që është më i forti në futboll në Australi, por sot ka treguar se di të jetë i fortë edhe në tjera aspekte. Derbi i dy skuadrave lidere në Australi i ka rritur tensionet mes futbollistëve të Melbourne Victory dhe Sydney.

Në fundin e ndeshjes Berisha u nervozua me portierin serb që ka pasaportë australiane, Danny Vukoviç. Sulmuesi kosovar duket se u provokua nga serbi për sepse i kapi dorën duke i treguar "muskujt".

Berisha dhe Vukovic sezonin e kaluar ishin shokë skuadre te Melbourne.
Shtuar më 26/01/2017, ora 17:58
Broo
e Enjte 26 Janar 2017, Ora 18:43
Une nuk pash asnje perleshjeje mes dyve ne kete video
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori