Besart Berisha si Messi, shikoni çfarë goli ka shënuar sot (VIDEO)
Besart Berisha nuk ka ndërmend të ndalet me gola me skuadrën e Melbourne Victory. Bomberi kosovar ka shënuar sot një gol të mrekullueshëm, duke i dhuruar ekipit të tij një fitore 2-1 ndaj Adelaide United.

Besarr Berisha shënoi në minutën e 82-të një gol spektakolar, duke imituar disi Messin me një goditje me të jashtmen, raporton Albeu.

Ky është goli i 17-të në këtë sezon dhe i 50-ti me fanellën e Melbourne, duke u bërë sulmuesi i dytë në histori me këtë skuadër që kalon kuotën e 50 golave në Australi bashkë me legjendën Thompson./albeu.com/Shtuar më 25/02/2017, ora 12:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori