Besart Berishën pritet në mënyrë madhështore
Pëlqej
Tifo-grupi “Dardanët”, i kanë bërë një pritje madhështore Besart Berishës në aeroportin "Adem Jashari".

Ata e “kallën” atmosferën pas konferencës për shtyp, ku Berisha foli gjerësisht rreth ardhjesKombëtaren e Kosovës.

Ai u shpreh tejet i lumtur që do të përfaqësojë vendlindjen e tij, dhe premtoi gola dhe shpreson në rezultate pozitive të Kosovës. /Albeu.com/
Shtuar më 16/03/2017, ora 19:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori