Besiktas e Olympiakos drejtë turit tjetër
Me fitoret e arritura gjatë natës së kaluar në ndeshjet në transfertë skuadra e Besiktas dhe ajo e Olimpiakos janë më pranë kalimit në turin tjetër të Europa League. Me fitoren 2-0 të arritur ndaj skuadrës së Bragës, turqit e kanë më të sigurtë kualifikimin për turin tjetër ndërsa e njëjta gjë vledn edhe për Olimpakos i cili mposhti 1-0 Rubin Kazan. /albeu.com/

Shtuar më 15/02/2012, ora 09:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori