Besiktas në krizë financiare, Pepe pranë largimit
Te skuadra e Besiktas sikur të mos mjaftonin rezultatet negative në fushën e lojës tani ekipi nga stambolli po kalon një krizë financiare, shkruan Albeu.com.

Tashmë disa prej yjeve kanë nisur të largohet teksa kanë dhe paga të mëdha. I pari në listë që do largohet është mbrjojtësi Pepe.

Ai u transferua në verën e vitit 2017 te Besikaas teksa ishte në sezonin e tij të dytë e skuadra nga Stambolli.

35-vjeçari ka një kontratë deri në qershor 2019 dhe përfiton 9 milionë euro ne sezon, por pritet që ai të largohet në janar, duke arritur një marrëveshje me drejtuesit e klubit. /albeu.com/

Shtuar më 16/12/2018, ora 12:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori