Besimi i Romëve është në rritje
"Ne do të kemi një ekip të shkëlqyeshëm", ka thënë Monchi si drejtor sportiv i Romës, përpara se të marrë përsipër të nënshkruajë potencialin e Gregoire Defrel.

"Ne jemi ende larg një marrëveshjeje me Sassuolo, por nuk ka ngutje". ka thënë Monchi duke u treguar optimist për marrveshjen e ardhme të Romës, përcjell Albeu.com.

Roma dhe stafi i saj ditët e fundit po përqendrohen për të nënshkruar me ndonjë blerje pasi po shkojnë në parashikimin e pak javëve më parë duke thënë se Rma nuk është një market. /albeu.com/
Shtuar më 08/07/2017, ora 15:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori