E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Besnik Hasi kriset me Anderlehtin, pranë largimit
Marrëdheniet mes trajnerit shqiptar Besnik Hasi dhe Anderlecht nuk jane më si dikur kur klubi mbretëror belg festonte me gjakovarin edhe titullin kampion.

Sipas atyre që thuhen në mediat belge, Hasi ende nuk e ka përftuar përvojën që nevojitet për të qenë i sukses­shëm me një ekip me emër siç është Anderlecht.

Përveç kësaj, raportohet se për të zëvendësuar Hasin është i gatshëm një emër i madh i futbollit të luajtur si Fabricio Ravanelli por që për nga përvoja e trajnimit nuk ja kalon ish­lojtarit të Kombëtares sonë.
Shtuar më 09/12/2015, ora 09:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori