Bie në 170 milion euro klauzola e Neymar, Reali përvesh mëngët
Sipas "Mundo Deportivo" klauzola e Neyamr vitin e ardhshëm mund të bjerë për shifrën e 170 milion eurove.

Kështu Reali bëhet gati për të transferuar brazilianin në "Santiago Bernabeu".

Nejmar nuk po kalon momente shumë të lumtura në Paris kohët e fundit dhe zërat për largimin e tij janë shtuar.

Sulmuesi është shfaqur shpesh nervoz, duke shkuar deri te goditja e një tifozi në shkallët e stadiumit.

Paris e llogarisin edhe për një vit, më pas braziliani me siguri do të ndërrojmë ambient dhe do të kthehet në kampionatin spanjoll. /albeu.com/

Shtuar më 02/05/2019, ora 17:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori