Bileta online për ndeshjen Kosovë-Angli, prokuroria vazhdon hetimet
Prokuroria e Kosovës ka njoftuar sot se kanë nisur hetimet për shitjen e biletave të ndeshjes Kosovë-Angli.

Në këtë mënyrë pritet të verifikohen dyshimet e ngritura, si dhe grumbullimi i të gjitha informatave lidhur me shitjen e biletave online për ndeshjen .

“Sa për informatën tuaj, Prokuroria e Shtetit, ka nisur hetimet që nga 15 tetori 2019, lidhur me shitjen e biletave online për ndeshjen futbollistike midis Kosovës dhe Malit të Zi, gjë për të cilën është njoftuar opinioni publik dhe se tashmë hetimet janë duke vazhduar”, thuhet në komunikatën për media të Prokurorisë së Shtetit.


Shtuar më 13/11/2019, ora 15:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori