Biletë parkimi 60£ në makinën 200 mijë£ (FOTO LAJM)

Futbollisti i Manchester United Anderson, teksa dilte nga dreka, ka gjetur një biletë parkimi 60 paundëshe në xhamin e përparmë të Mercedesit SLS që kushton 200 mijë paundë

Anderson shoqërohej nga një femër në një prej restoranteve kineze të Manchesterit dhe sapo doli prej tij pa mbi xham biletën.

Ish futbollisti i Portos e kaloi me sportivitet dhe pasi mori biletën vazhdoi me super-makinën e tij. /albeu.com/Shtuar më 17/01/2015, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori