Biraghi: Golin ia dedikoj Astorit
Pëlqej
Futbollisti i Kombëtares së Italisë, Cristiano Biraghi, nderoi ish-shokun dhe kapitenin e skuadrës së Fiortentinës, Davide Astori pas golit të triumfit, shënuar ndaj Polonisë mbrëmjen e djeshme, sfidë kjo e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Astori është pjesë e imja, ashtu si edhe e të gjithë shokëve te Fiorentina dhe të gjithë atyre që kanë luajtur me të”.

“Jam përballur me të si person, ai kishte impakt të madh. Dedikimet për golat e mi shkojnë për të pasi falenderoj Astorin që jam këtu. Më ka prekur shumë”, deklaroi Biraghi. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2018, ora 15:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori