Birra dhe verë të gazuar: Super festë në dhomën e zhveshjes të Realit (VIDEO)
Reali i Madridit u shpall dje në mbërmje për herë të 34 kampion i La Liga, shkruan Albeu.com.

Madrilenët festuan në maksimum triumfin që i mungonte që në vitin 2017.

Hazard i cili këtë sezon realizoi vetëm 1 gol në 16 ndeshje si pasojë e një dëmtimi të gjatë ishte mjaft i gëzuar, aq sa lagi shokët e skuadrës me shampanjë.

Për më shumë ndiqni imazhet e festimeve të lojtarëve të Realit. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2020, ora 20:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori