E FUNDIT/ Lëkundet Shqipëria, ku ishte epiqendra e tërmetit
Blanc trajner i ri i kombetares se Frances
Albeu.com
Federata franceze e futbollit ka pohuar se Laurent Blanc do të jetë përzgjedhësi i ri i ekipit kombëtar pas fundit të sezonit në Afrikën e Jugut. 44-vjeçari sezonin e kaluar udhëhoqi ekipin e Bordeaux deri te titulli i kampionit të Francës dhe fitoi Kupën e Francës, por këtë sezon ka mbetur pa trofe.
Shtuar më 20/05/2010, ora 14:37
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori