Blerja më e shtrenjtë në histori, vetëm kjo e bën Liverpoolin të heqë dorë nga Salah
Forma e jashtëzakonshme e Mohamed Salah, ka bërë që Liverpooli ta ketë të vështirë ta mbajë lojtarin ashti siç e kishte me Philippe Coutinhon. Real Madrid, Barcelona dhe Paris Saint-Germain, janë vënë tashmë pas sulmuesit egjiptian.

Klubet e interesuara janë të gatshëm që të paguajnë rreth 220 milionë funte. Kjo shumë i bie më shumë se ajo e Neymar pasi për të u paguan 198 milionë funte (222 milionë euro).

Salah kushtoi vetëm 50 milionë euro, në verë porforma e tij ka pësuar një rritje të jashtëzakonshme. /albeu.com/
Shtuar më 21/03/2018, ora 09:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori