Blerje dhe rikthime, kështu do të dukej formacioni i Barcelonës me trajner Xavi Hernandez (FOTO LAJM)

Agjencia e njohur e lajmeve sportive "Goal" ka publikuar formacionin e Barcelonës nëse Xavi Hernandez do të bëhet trajner i skuadrës katalanase.

Victor Font i cili po kandidon për postin e presidentin tek Barcelona shpalosi idenë që në të ardhmen Xavi të marrë drejtimin e ekipit të Barcelonës.

Neymar dhe Arthur do riktheheshin tek Barcelona, gjithashtu do të kishte edhe blerje të reja si Sancho.

Shtuar më 12/11/2020, ora 11:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori