“Blerjen më të mirë në botë e ka bërë Dortmundi"
Trajneri i kombëtares së Belgjikës, Roberto Martinez ka theksuar se blerjen më të mirë në botë e ka bërë skuadra e Borussia Dortmund me Alex Wistel.

“Për mua Witsel është transferimi më i mirë, në çdo drejtim. Për atë që ai i jep një skuadre, 20 milionë euro janë shumë pak dhe kjo e bën transferimin më të mirë në botë. I bëj komplimente të mëdha Dortmundit, e dija që ai do kishte sukses aty””, tha Martinez. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2018, ora 12:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori