Bllokohet transferimi i Depay te Barcelona
Pothuajse e pamundur që Depay të transferohet në Barça

Pas pak minutash do të mbyllet merkato verore.

Memphis Depay është objektivi i Barcelonës dhe gjatë gjithë ditës i ka shikuar gjitha opsionet e mundshme për ta rrëmbyer atë nga Lyoni, por në fund është rrugës për të dështuar.

Barça ka probleme ekonomike dhe vetëm shitja e Ousmane Dembélé do t’ia mundësonte blerjen e Depay.

Por, Dembele i ka thënë "jo" Manchester United kështu që Ronaldo Koeman, duhet të kënaqet me lojtarët që i ka të gatshëm.
Shtuar më 05/10/2020, ora 23:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori