Boateng: CSKA e paparashikueshme
Mbrojtësi i Bayern Munich, Jerome Boateng këshilluar shokët e tij të skuadrës të mos e nënvlerësojnë rivalin e kësaj jave të Ligës së Kampionëve, CSKA Moskën.


"Ata kanë disa lojtarë shumë të talentuar, andaj nuk mund t’i nënvlerësojmë. Duhet të jemi të kujdesshëm. Ne nuk i shikojmë shpesh ndeshjet e CSKA, andaj do të jetë vështirë të themi se çfarë mund të presin. Ne do të shikojmë shumë video dhe personalisht do t’i shikoj sulmuesit e tyre online. Ajo çfarë e di është se ata janë një riva" shprehet ai. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2013, ora 12:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori