Boateng e tepron: Kritikat e Rummenigge-s janë qesharake
Pëlqej
Jerome Boateng i Bayern Munich i është përgjigjur shefit të ekipit bavarez Karl-Heinz Rummenigge për sa i përket stilit të tij të jetës.

“Për ato deklarata vetëm mund të qesh,” shprehet ai gjatë një vizite në një klub tifozësh në Babenhausen dhe shton: “Herës tjetër do të ishte më mirë të mi thoshte ato gjëra në fytyrë.”
Rummenigge e kritikoi ashpër qendërmbrojtësin e Bayern duke it hënë se duhet të kthehet me këmbë në tokë që nga pushimet e verës.Shtuar më 27/11/2016, ora 17:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori