Boateng flet për transferimin e tij te Barcelona
Siç u raportua ditën e sotme Kevin-Prince Boateng është lojtari më i ri i Barcelonës.

Por ai ka thë se është i trishtua për të lënë Sassuolon, por është një shans i madh që po shkon te një klub kaq i madh.

"Barcelona, unë po vij! Unë jam i trishtuar për të lënë Sassuolo, por është një shans i madh që po shkoj te një klub kaq i madh. Mos më pyesni për Real Madridin... është vetëm e kaluara! Unë vetëm dua të përqëndrohem te Barcelona dhe shpresoj që të shënoj në Santiago Bernabéu në El Clasico", tha Boateng. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2019, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori