Bogdani si Osvaldo, grushta me shokun e skuadrës
Detajet nuk janë dhënë ende, por ngjarja është e qartë: Erjon Bogdani Yohan Benalouane kanë përdorur duart në konfrontimin e tyre.

Siç raporton "Sky Sport24", dy lojtarët e Cesena janë ngridnur gjatë stërvitjes së skuadrës dhe situata ka perceptuar deri në konfrontim fizik. Klubi ka marrë menjëherë vendimin për ti pezulluar të dy.

Ngjarje që ngjan me atë të Romës ku Osvaldo dhe Lamela bënë të njëjtën gjë, por ndoshta shkaku nuk është i njëjti.

Më vonë do të sjellim lajme më të detajuara për ngjarjen ku është i përfshirë edhe bomberi kuqezi. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2011, ora 18:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori