Bojan: Te shenojme sa me shume gola
Albeu.com
Lojtari katalanas kërkon përqëndrim maksimal në prag të sfidës vendimtare ndaj Valadolid në Kamp Nou, sfidë që do të ndosë fatin e titullit. "Ende nuk kemi fituar asgjë.Ne dhe Valadolid luftojmë për jetë a vdekje, kështu që nuk do të jetë e lehtë për të dyja. Mendoj se duhet ta kërkojmë golin sa më shpejt dhe të mos vuajmë nga ankthi i kalimit të minutave".

Eshtë shumë e rëndesishme të shënojmë dy apo tre gola në pjesën e parë. Të gjithë presim një festë të dielën dhe nuk mund të zhgënjehemi.
Shtuar më 14/05/2010, ora 19:23
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori