Boksieri "i çmendur" amerikan: Do ta shkatërroj Fyru-n
Tyosn Fury, pasi ka mposhtur Vladimir Klitschon ka në dorë titullin kampion në boks për peshat e rënda.

Fury ka nisur të marrë edhe ofertat e para për mbrojtjte të titullit që disponon.

Deontay Wilder ka shkruar në llogarinë e tij në Twitter "Të pashë Fury. Dua të ndeshem me ty".

Pas kësaj, Fury i ka kthyer përgjigje në Twitter Wilderit, duke i thënë se do tia japë një shans të dytë Klitschos.

Wilder ka një karrierë të jashtëzakonshme. Në 29 ndeshje ai ka 29 fitore dhe asnjë humbje. Të gjitha me K.O. /Albeu.com/
Shtuar më 29/11/2015, ora 22:59
naser
e Hënë 30 Nëntor 2015, Ora 02:29
Pse si thojke klichkos keshtu
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori