Bologna shokon Lazion (VIDEO)
Pëlqej
Bologna ka kaluar në epërsi ndaj Lazios në "Olimpico".

Ai që ka shënuar golin është sulmuesi, Simone Verdi në minutën e 3'-të.

Ndeshja po zhvillohe dhe është minuta e 5'-të. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori