"Bomba" e Ibrës: Dua të rikthehem te Milan
Një bombë e vërtetë ajo çka ka dalë nga goja e Zlatan Ibrahimoviç gjatë grumbullimit me kombëtaren suedeze: "Nëse do më duhej të zgjidhja një klub, një ditë do të rikthehesha te Milan. Zakonisht nuk përjetohen mirë eksperiencat e dyta por unë do të rikthehesha për ti ndihmuar", u shpreh suedezi.

Më pas Ibrahimoviç thotë vetëm fjalë të ëmbla, raporton 'Aftonbladet' : "Kam qënë shumë mirë me fanellën kuqezi, ndjehesha si në shtëpi. Atyre i uroj më të mirën dhe nëse kanë nevojën për ndihmën time, dinë ku të më gjejnë", përfundon Zlatan Ibrahimoviç. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2012, ora 18:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori